Konference Novinky v pedagogické a školní psychologii 2017

20. 9. 2017

Dovolujeme si Vás pozvat na konferenci Novinky v pedagogické a školní psychologii 2017“,
jejíž cílem je vytvořit prostor pro setkání akademiků, praktikujících psychologů,
ale i pedagogů, speciálních pedagogů apod., tedy všech, kteří se zajímají o pedagogickou a školní psychologii. Profilové téma Příklady dobré praxe reflektuje potřebu rozvíjet sdílení zkušeností s psychologickou praxí ve škole, která je živá, úspěšná a profesionálně uspokojující. Cílem letošního odborného setkání je podpořit restart Asociace školní psychologie ČR a přenést příklady inspirativní praxe i do činnosti asociace, protože letošní konference je zároveň příležitostí volit nové členy Výboru AŠP ČR na další funkční období.

Prezentaci v plénu v průběhu obou dní předběžně přislíbili Jiří Mareš, Stanislav Štech, Eva Gajdošová, Jana Zapletalová a Marta Valihorová.

Termín: 8.-9. listopadu 2017

Místo: Pedagogická fakulta MUNI