Erasmus Day PED MUNI

Přijď 10. října 2022 ve 13:00 do RUVu na Erasmus Day PED MUNI a dozvíš se, na jaké typy pobytů můžeš s pedagogickou fakultou vyrazit, poslechneš si studenty, kteří už mají Erasmus za sebou, a třeba vyhraješ i jednu ze skvělých cen.

4. 10. 2022

Erasmus Day PED MUNI

Začátek akce

10. 10. 2022 ve 13:00

Konec akce

10. 10. 2022 v 15:00

Místo akce

Relaxační a konferenční místnost, Poříčí 9, Brno

Existují tři skupiny studentů:

1. studenti, kteří na Erasmus jeli
  2. studenti, kteří na Erasmus pojedou
  3. studenti, kteří se rozhodli zůstat doma za pecí

Do které skupiny chceš patřit ty?

Možná ti s rozhodnutím pomůže Erasmus day PED MUNI, který se uskuteční 10. října 2022 od 13:00 v RUVu. Pokud dorazíš, tak se dozvíš:

• Na jaké typy pobytů můžeš s PED MUNI vyrazit a kam všude můžeš vyjet.
  • Poslechneš si studenty, kteří už mají Erasmus za sebou.
  • A třeba vyhraješ jednu ze skvělých cen, které jsme pro tuto akci nachystali.

Program:

1. Úvodní slovo – Mgr. Zdeněk Janík, M.A., Ph.D., proděkan pro internacionalizaci
  2. Informace o zahraničních pobytech – Mgr. Radek Pospíšil, Ph.D., úsek internacionalizace a zahraničních vztahů
  3. Zkušenosti studujících PdF MU – prezentace studujících z naší fakulty o studijních pobytech v Portugalsku, Španělsku, Řecku, Německu, Finsku, USA
  4. Otázky a odpovědi – část ve které se můžeš zeptat na všechno, co tě o studijních pobytech zajímá
  5. Soutěž o ceny – možnost získat skvělé ceny z univerzitního merche