Premiéra vánočního koncertu Pedagogické fakulty Masarykovy univerzity

V předvánoční době si vás dovolujeme pozvat na premiéru Vánočního koncertu PdF MU, který byl natočen v barokním sále Konventu Milosrdných bratří v Brně. Premiéra se uskuteční 21. 12. 2021 v 18:00.

16. 12. 2021

21. 12. 2021

Čas

Vedle tradiční vánoční tematiky zazní mj. hudební díla k výročí českých i světových skladatelů – posluchači se mohou těšit na skladby W. A. Mozarta, F. Liszta, M. Regera a A. V. Michny v interpretaci studentů a členů Katedry hudební výchovy Pedagogické fakulty MU, Pěveckého sboru Pedagogické fakulty MU, Pěveckého sboru Masarykovy univerzity, orchestru Collegium musicum nebo cimbálového souboru MUNIcimbal.