PF 2020

20. 12. 2019

Návrhy novoročních přání Pedagogické fakulty Masarykovy univerzity stejně jako v předešlých letech vytvořili naši studenti Katedry výtvarné výchovy.

Tímto Vám moc děkujeme 🧡

Alena Poláčková

studuje na naší fakultě obory Vizuální tvorba se zaměřením na vzdělávání a Výtvarná výchova se zaměřením na vzdělávání.

Aneta Dvořáková

studuje na naší fakultě obory Český jazyk a literatura se zaměřením na vzdělávání a Výtvarná výchova se zaměřením na vzdělávání.

Dušan Věžník

studuje na naší fakultě obory Výtvarná výchova se zaměřením na vzdělávání a Technická a informační výchova se zaměřením na vzdělávání.

Ivana Linzmajerová

studuje na naší fakultě obory Výtvarná výchova se zaměřením na vzdělávání a Německý jazyk se zaměřením na vzdělávání.

Marie Kudláčková

studuje na naší fakultě obory Výtvarná výchova se zaměřením na vzdělávání a Vizuální tvorba se zaměřením na vzdělávání.

Radim Hořelka

studuje na naší fakultě obory Výtvarná výchova se zaměřením na vzdělávání a Anglický jazyk se zaměřením na vzdělávání.

Veronika Áčová

Žaneta Kousalová

Zuzana Bobu

Zuzana Chrenčíková

studuje na naší fakultě obory Výtvarná výchova se zaměřením na vzdělávání a Občanská výchova a základy společenských věd se zaměřením na vzdělávání.