6. 5. 2024 - online organizační schůzka k asistentské praxi, která proběhne v září 2024

Informace pro všechny studující v bakalářském studiu se zaměřením na vzdělávání, které čeká v podzimním semestru Asistentská praxe - asistent pedagoga ve škole.

duben 2024

Bez popisku

Předmět Asistentská praxe - asistent pedagoga ve škole (SZ6123 v prezenčním studiu, SZ6084 nebo SZ6126 v kombinovaném studiu) absolvují studující ve 3. semestru Bc. studia v oborech zaměřené na vzdělávání.

Praxi doporučujeme absolvovat před začátkem semestru, na začátku září. Jde o souvislou praxi v
rozsahu 40 hodin s cílem poznat chod školy na začátku školního roku.

Na organizační schůzce upřesníme informace: k výběru školy, k termínu praxe, k úkolům pro absolvování předmětu a evidenci školy v agendě praxí.

INFORMAČNÍ SETKÁNÍ PROBĚHNE - 6. května 2024 od 16:00 do 17:00 hodin, online přes aplikci ZOOM.

Odkaz ke schůzce najdou studující v interaktivní osnově současně zapsané asistentské praxe.

Podrobně k Asistentským praxím