MŠ Brechtova

web MŠ

Bc. Eva Kotková

Vystudovala jsem obor Učitelství pro mateřské školy na Pedagogické fakultě Masarykovy univerzity. V posledním ročníku jsem byla v MŠ Brechtova na praxi a moc se mi zde líbilo.
Po dokončení studia jsem v roce 2013 nastoupila do MŠ Brechtova jako učitelka do třídy Motýlků, kde jsem učila dva roky, poté jsem byla na rodičovské dovolené a od ledna 2021 učím ve třídě Berušek. Naše MŠ je mi velice blízká. Líbí se mi respektující přístup, o který se snažíme, podnětné prostředí a promyšlenost projektu Zdravá mateřská škola.
S dětmi ráda zpívám, hraji na nástroje a poznávám přírodu.


Ve volném čase ráda poslouchám hudbu, hraji na klavír a akordeon, chodím do přírody, objevuji fascinující svět motýlů a věnuji se rodině.

Mgr. Pavlína Janíčková

Mgr. Pavlína Janíčková

Vystudovala jsem Střední odbornou školu pedagogickou ve Znojmě, obor Předškolní a mimoškolní pedagogika a následně bakalářské studium Učitelství pro MŠ na Pedagogické fakultě Masarykovy univerzity v Brně. Poté jsem absolvovala navazující magisterské studium Sociální pedagogiky a volného času, taktéž na PdF MU.

Do MŠ Brechtova jsem nastoupila v lednu 2013 a to zejména proto, že je mi blízká filozofie škol podporujících zdraví. S dětmi ráda tvořím, zpívám a zaměřuji se i na logopedickou prevenci řeči.

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info