Asynchronní diskuse a kvízy ve FeedbackFruits

Tereza Kořínková tutorial

Bez popisku

Živou diskusi všichni známe a můžeme k ní využít mnoho kanálů, stejně tak pro živé hlasování například Mentimeter. U FeedbackFruit se nám ale nabízí možnost asynchronní diskuse na odevzdaných dokumentech a potom kvízy přímo v kanálu Teams.

Diskuse

Diskusní úkol

Studenti nahrávají dokument, následně vidí celý seznam tvořený všemi účastníky a na něm se účastní diskuse. Učitel určuje, do kolika diskusí nebo kolik komentářů má student dát. Případně, jestli mají spolužákovu práci bodově ohodnotit. Dále je otevřena volná diskuze.

Kvízy

Kvízy jsou velmi jednoduchým prvkem, kde je možné tvořit uzavřené i otevřené otázky, měnit jejich pořadí. Studenti jej otevírají přímo v kanálu, není určen k živému hlasování ve streamu.