Katedra výtvarné výchovy Pedagogické fakulty
Masarykova univerzita, Poříčí 7, Brno

Studijní informace
10.4.2012

Vzhůru do Vídně!

BOHUŽEL VŠECHNA  MÍSTA UŽ JSOU OBSAZENA!

Studentská exkurze do Muzea moderního umění a návštěva soukromé sbírky současného umění na hradě Buchbergu

Katedra výtvarné výchovy Pedagogické fakulty MU Vás srdečně zve na studijní cestu, která je součástí konference doktorského studijního programu Veřejný diskurs výtvarného umění III

Úterý 10. dubna 2012
Odjezd v 7. 30 od kavárny Bohéma, Roosweltova ulice, návrat tamtéž cca v 19,30 hodin – autobus společnosti ČEBUS BRNO.

Dopoledne návštěva Muzea moderního umění ve Vídni se zaměřením na výstavu klasika pop artu Claese Oldenburga s možností návštěvy dalších výstav nebo krátké vycházky po Vídni.
Odpoledne odjezd 14,30 z Vídně a od 16 hodin návštěva hradu Buchberg (Gars am Kamp, nedaleko Kremže) se soukromou sbírkou současného konceptuálně a konstruktivně zaměřeného umění.

Přihlášky:
Zájemci se osobně přihlásí a ihned uhradí příspěvek na dopravu nejpozději do pátku 6. dubna na sekretariátu katedry Vv PdF MU, Poříčí 7, 3. patro, vždy cca v 10 – 12 hod. Rozhoduje pořadí přihlášených do plného obsazení autobusu. Přednostně a zdarma jsou účastníky zájezdu středoškolští studenti ocenění ve výtvarné soutěži a organizátoři Týdne výtvarné kultury 2012.
Příspěvek na autobus: 150,- Kč

Omlouváme se, ale na telefonické či elektronické dotazy či rezervace nelze brát z organizačních důvodů zřetel ani na ně reagovat.
Účastníci si samostatně zajistí cestovní pojištění.
Cena vstupného do Muzea moderního umění – do 19 let zdarma, studenti do 27 let 6,50 eur, dospělí 9 eur, vstup na Buchberg zdarma.

Srdečně zve Radek Horáček

Mapa stránekHomepage >   Studijní informace >   Vzhůru do Vídně!

e-galerie
Denisa ŠediváBlank Poster / Surreal – Mistake – GO / výstupy z předmětu Grafický design, 3. semestr, 2020