Katedra výtvarné výchovy Pedagogické fakulty
Masarykova univerzita, Poříčí 7, Brno

akce
31.3.2016

Otis Laubert Vás očekává

dokumenty
ke stažení
Otis Laubert Vás očekává

 Katedra výtvarné výchovy Pedagogické fakulty MU, Radek Horáček a společnost Čebus Vás srdečně zvou na studijní exkurzi za jedinečnými výtvarnými hodnotami Bratislavy. Víte, že zde je soukromé Muzeum Milana Dobeše (významná evropská osobnost geometrického umění)? V Muzeu Otise Lauberta nás očekává sám umělec, který nás provede výstavou a odpoví na naše otázky. Bratislava má svou „Kunsthalle“ – výstavní síň věnovanou současnému umění. A u vodní laguny je soukromé muzeum současného umění Danubiana. Už jste tyto originální výstavní instituce někdy navštívili?

Kdy: 31. března 2016
Cena: 390 Kč
Odjezd z Brna v 7:30, návrat cca v 19:30 (
odjezd ze stanoviště Čebus na autobusovém nástupišti u hotelu Grand)

Program: V 10.00 Danubiana, poté odjezd do centra Bratislavy, individuální i společný program, ve 14.00 návštěva Muzea Otise Lauberta a setkání s mimořádně originálním umělcem.
Danubiana
, vstup 8 a 4 eura, stálá expozice a výstava Kataríny Vavrové, absolventky VŠVU
Sochy v parku: M. Abakanowicz, Arman, Sam Francis, Niki de Saint-Phalle, Jozef Jankovič aj.

Stálá expozice: Hermann Nitsch, Karl Prantl, Günter Damisch, Dora Maurer, István Nádler, Rudolf Fila, Alojz Klimo, Laco Teren, Ivan Csudai, Dorota Sadovská, Erik Schille aj.
Kunsthalle Bratislava, nám.SNP 12, volný vstup, CLEMENS FÜRTLER: Bildmaschine 07- kinetické objekty rakouského umělce, STRACH Z NEZNÁMÉHO – aktuální tematika uprchlické krize
Muzeum Milana Dobeše, Zámočnícka 13, vstup 3,5 a 1,5 eur, Dynamický konstruktivismus
Galerie Médium, Hviezdoslavovo nám. 18, vstup volný, VRSTVY – LAYERS, současná fotografie (Peter Berko, Peter Cibák, Lucia Stráňaiová, Magda Stanová, Terézia Golasová)

Cena zahrnuje | dopravu luxusním autokarem, pojištění CK proti úpadku
Cena nezahrnuje | vstupné na výstavy, komplexní pojištění – lze si individuálně vyřídit v CK Čebus.

Přihlásit se je možné do 23. března 2016 těmito způsoby:
1. Osobně v CK Čebus na Běhounské ulici 19 v Brně v pracovní dny mezi 9.00 a 17.30. Přihlášení je závazné současně s platbou ceny zájezdu.
2. Vyplnit a poslat přihlášku na www.cebus.cz odkaz https://www.cebus.cz/dokumenty/prihlaska/ a následně Vám e-mailem přijde potvrzení s číslem účtu a variabilním symbolem pro platbu převodem. Jako název zájezdu prosím vyplňte “Otis Laubert – Bratislava 2016”.

Studijní exkurze „Otis Laubert vás očekává“ je součástí projektu Týden výtvarné kultury 2016.
Účastníci, kteří jedou jako organizační tým zdarma, jsou povinni si vyřídit před odjezdem pojištění – v Čebusu nebo individuálně.

Mapa stránekHomepage >   akce >   Otis Laubert Vás očekává

e-galerie
BAW2024