Katedra výtvarné výchovy Pedagogické fakulty

ke stažení
Dny otevřených dveří  a klauzury na FaVU VUT

Dny otevřených dveří  a klauzury na FaVU VUT

V rámci kolegiality Fakulty výtvarných umění v Brně a Katedry výtvarné výchovy se doporučuje studentům navštívit Dny otevřených dveří na FaVU VUT v Brně spojené s veřejnou prezentací klauzurních prací, v sobotu a v neděli 28. a 29. ledna 2012 v obou budovách fakulty na Rybářské 13/15 a Údolní 19 v Brně vždy od 10 do 17 hod.
Samotné obhajoby klauzurních prací probíhají celý tento týden až do pátku a jsou vždy plně otevřeny pro veřejnost. Nabízí se vám tak v kterýkoli čas přijít a prohlédnout si vystavené práce a k nim přiložená portfolia, zároveň ale slyšet i mluvit o svých cyklech jednotlivé studenty a také navazující kritiku a diskuzi odborné komise. Rozpis obhajob a složení odborné komise v dokumentech ke stažení.

Mapa stránekHomepage >   akce >   Dny otevřených dveří a klauzury na FaVU VUT

e-galerie
Denisa ŠediváBlank Poster / Surreal – Mistake – GO / výstupy z předmětu Grafický design, 3. semestr, 2020