Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

Stálý interdisciplinární seminář k profesím a profesní přípravě

IVŠV od podzimu 2017 pořádá Stálý interdisciplinární seminář k profesím a profesní přípravě; od roku 2018 se jako spolupořadatel připojila Česká pedagogická společnost péčí své brněnské pobočky.

Všechna setkání probíhají na Institutu výzkumu školního vzdělávání Pedagogické fakulty Masarykovy univerzity (Poříčí 31a, budova CVIDOS, 5. podlaží, místnost 79). Účast na semináři je založena na dobrovolnosti a není časově náročná - setkání probíhají jednou do měsíce, a to vždy nad vybraným tématem uvozeným vstupní přednáškou.

První cyklus, který proběhl v semestru Podzim 2017, byl věnován učitelské profesi.

Druhý cyklus, který proběhl v semestru Jaro 2018, zahrnoval vystoupení představitelů různých profesí, zejména těch, pro něž připravují fakulty Masarykovy univerzity.

Třetí cyklus, který proběhl v semestru Podzim 2018, přinesl tematická setkání k profesím andragoga, chirurga a sociálního pracovníka.

Aktuálně:

Čtvrtý cyklus, který je plánován na semestr Jaro 2019, bude obsahovat panelovou diskusi a tematická setkání k profesím muzejního pedagoga a zdravotní sestry.

Pokud máte zájem připojit se ať již v roli pozorovatelů či aktivních účastníků, dejte nám vědět na adresu: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Se srdečným pozdravem za pořadatele

Tomáš Janík a Lenka Hloušková