Aktivity ve volném čase pro děti z Ukrajiny

V úterý 22. března na Pedagogické fakultě MU budou připraveny drobné hry, sportovní aktivity, tvoření či základy češtiny pro děti z Ukrajiny. Přijďte si zahrát různé hry, zasportovat či vytvořit něco na památku . Pokud máte v okolí děti z Ukrajiny, pošlete je za námi. Samozřejmě mohou přijít i všechny ostatní děti. Pokud víte, že přijdete, dejte nám vědět, ale můžete přijít i bez přihlášení. Sraz je u vrátnice, vestibul fakulty na Poříčí 31. Dostanete se k nám tramvají 8 z hlavního nádraží (zastávka Křídlovická), z autobusového nádraží autobusem 84 (zastávka Křídlovická).

21. 3. 2022

22. 3. 2022

od 14:00 do 16:00

Pedagogická fakulta MU, Poříčí 31

Дозвілля для дітей з України
Приходьте грати в різні ігри, займатися спортом або створювати щось на згадку
Де: Педагогічний факультет, MUNI, Poříčí 31
Коли: вівторок, 22 березня 2022 року
О котрій годині: 14:00-16:00
Контактна особа: Markéta Košatková, 724 930 376, kosatkova@ped.muni.cz
Якщо ви знаєте, що прийдете, повідомте нам, але ви можете прийти без попереднього повідомлення.
Зустріч відбувається біля входу, у фойє факультету за адресою Poříčí 31
До нас можна дістатися трамваєм 8 від центрального залізничного вокзалу (зупинка Křídlovická), від автовокзалу автобусом 84 (зупинка Křídlovická).
Ігри, розваги, творчість, основи чеської мови, рух!
Чекаємо нашої зустрічі!

Kontakt:

Mgr. et Mgr. Markéta Košatková, Ph.D.

e‑mail:

Facebook událost