LOKNI

Na fakultě proběhla instalace filtrační stanice LOKNI, ve které si můžete natočit filtrovanou zdravou vodu (perlivou i neperlivou) do své vlastní láhve. Aktuálně na fakultě naleznete už dvě filtrační stanice. Jedna se nachází v suterénu u Konferenční a relaxační místnosti (Galerie RUV) a druhá v budově CVIDOS na Poříčí 31a u skříněk u knihovny.

Jak to funguje?

Výdejník upravuje kohoutkovou vodu v okamžiku, kdy si ji člověk stáčí do lahve. Zbavuje ji pachů, chlóru a mikronečistot. Zabudované UV světlo navíc eliminuje bakterie. Uživatelé si mohou natočit perlivou i neperlivou, voda je vždy chlazená. Do své lahve si ji točí s pomocí QR kódu v mobilní aplikaci LOKNI.

Jak postupovat:

1. Stáhněte si mobilní aplikaci LOKNI do svého chytrého telefonu (Google PlayAppStore).
  2. Otevřete aplikaci a zaregistrujte se.
  3. Vyberte si tarif (Sponzorovaný) a začněte čerpat.
  4. Jak na to? (video)

Výhody pití z LOKNI:

1. Filtrovaná zdravá voda ZDARMA
  2. Perlivá/neperlivá a vždy chlazená voda
  3. Šetříte přírodu – nekupujete PET lahve
  4. Z vody odstraňuje chlor, pachy, bakterie a nečistoty (0,2 mikronu)
  5. Voda v něm nestojí – je napojený na vodovodní řad
  6. Automatické pravidelné proplachování