Home Podpora
PDF Tisk
Napsal uživatel Administrator   
Pondělí, 11 Říjen 2010 07:49

 

E-technik

IS-technik

S-technik

Cílpodpora učitelům při tvorbě
e-learningu
podpora v administrativních agendách IS MUtvorba výukových multimédií na zakázku
Cílová skupinaučitelé MUadministrativní pracovníci, učiteléučitelé MU
Způsob prácee-mail, telefon, osobní podpora, prezentace, školeníe-mail, telefon, osobní podpora, prezentace, školenírealizace průběžně poptávaných zakázek
Kontakt Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

 

IS-techničkou pro PedF je Mgr. Petra Tužilová

 

E-tech

Pokud máte zájem o školení nebo prezentaci na vašem pracovišti, kontaktujte nás. Rádi zorganizujeme prezentaci o našich možnostech přímo na Vašem pracovišti a na míru Vašim požadavkům. Základní představení všeho, s čím Vám můžeme pomoci, obsáhne prezentace o délce cca 30 minut. Je možné pořádat i prezentace delší, s větším záběrem témat - vše záleží na Vaší představě.

E-technici jsou zaměstnanci Fakulty informatiky MU na projektech Informačního systému MU, Centrum výpočetní techniky FI MU, které jsou dotovanými projekty (MŠMT, ESF). Pomoc je bezplatná za podmínky, že výsledky jsou využívany v IS MU a zároveň vyučující neplánuje výsledky práce e-technika vykazovat v jiném grantu. Každou možnost kolize ve vykazování je nutno předem konzultovat.

web projektu: https://is.muni.cz/auth/elportal/opvk22_2012/index.pl

 

Servisní středisko

Servisní středisko je celouniverzitní pracoviště, jehož cílem je pomoci pedagogům připravit nebo vylepšit studijní materiály s multimédii. Služby jsou pro vyučující zdarma. Stačí nastínit představu a domluvit se s s-technikem na podrobnostech. Dle individuálních potřeb zpracovává středisko drobná i rozsáhlejší díla. Obvyklou poptávku tvoří studijní weby, publikace, animace, odpovědníky, obrázky, schémata či skenování.

S-technici se podílejí na realizaci projektu Centrum interaktivních a multimediálních studijních opor pro inovaci výuky a efektivní učení, který je spolufinancován z Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost (Evropský sociální fond) a ze státního rozpočtu ČR. Projekt je zaměřen na vzdělávání pracovníků MU a na inovaci předmětů a tvorbu elektronické podpory výuky (e-learningu) v Informačním systému MU.

Pokud máte zájem o bližší informace nebo předběžnou konzultaci, využijte email Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript nebo stránky http://is.muni.cz/stech.

Zejména doporučujeme:

http://is.muni.cz/elportal/zkusenosti

http://is.muni.cz/elportal/tipy

http://is.muni.cz/elportal/zakazky

Aktualizováno Středa, 15 Leden 2014 16:06