Metodika hry na ozvučné trubice – BOOMWHACKERY

Charakteristika programu:
Interaktivní metodický kurz (workshop) určený zvláště pro učitele v mateřských a základních školách, ale i pro ostatní zájemce pracující s dětmi uvedeného věku např. v zájmových organizacích apod.

Požadované předpoklady uchazeče:
Kurz je určen pro vychovatele ve školních družinách, učitelům MŠ, ZŠ i ostatním zájemcům např. ze zájmových organizací s min. ukončeným SŠ vzděláním s maturitou.

UPOZORNĚNÍ:

• Přihlášení na kurz probíhá formou provedení a uhrazení objednávky kurzu v OC MU. Objednávku kurzu provádí sám zájemce na svou osobu.
• Pokud bude kurz hradit zaměstnavatel (škola), je nutné uvést jako fakturační adresu adresu zaměstnavatele (školy) vč. IČO a DIČ.
Zájemci, kteří nejsou absolventi MU, uvedou v objednávce do kolonky Poznámka místo narození, příp. i rodné příjmení (z důvodu vystavení osvědčení).

PŘIHLÁŠKA A PLATBA KURZU

Načítám mapu…