Další vzdělávání učitelů francouzského jazyka: Inovativní přístupy ve výuce francouzštiny 2

Charakteristika programu:
Jeden ze 3 samostatných čtyřhodinových kurzů, které jsou součástí většího čtyřdílného kurzu dalšího vzdělávání vyučujících francouzštiny, nabídne prohloubení teoretických základů a východisek i nácvik a sdílení praktických dovedností a sdílení zkušeností s výukou francouzského jazyka. Cílem kurzu je rozšíření komunikační i výukové kompetence účastníků kurzu. Kurz je zaměřen na literaturu pro mládež a čtení v cizím jazyce a didaktiku.

Požadované předpoklady uchazeče:
Kurz je určen především pro vyučující francouzského jazyka z různých typů škol, ale také i pro všechny zájemce o nové poznatky a trendy a další vzdělávání v oblasti výuky francouzštiny jako cizího jazyka.

Profil absolventa:
Absolventi kurzu budou moci uplatnit dosažené znalosti a prohlubované komunikační dovednosti ve všech aspektech jejich výukové praxe. Rozvíjením vlastních klíčových kompetencí pro celoživotní učení dle doporučení Rady Evropské unie i kompetencí svých žáků tak mohou přispívat ke zkvalitňování výuky cizích jazyků v ČR, ale i k důslednému uplatňování politiky vícejazyčnosti s cílem lepšího uplatnění se na evropském trhu práce.

UPOZORNĚNÍ:

PŘIHLÁŠKA A PLATBA KURZU