Automat s hot dogy na PED MUNI

Společnost Steinex a.s. ve spolupráci s vedením Pedagogické fakulty MU instalovala v přízemí budovy na Poříčí 31 automat na ohřáté hot dogy.

23. 2. 2024

Bez popisku

Automat je umístěn ve food zóně před vstupem do budovy knihovny. V automatu můžete koupit tři druhy hot dogů (klasik, kabanos a vegan), které vám automat do minuty ohřeje a vydá i s vybranou omáčkou nebo v kombinaci s nápojem.

A jako novinka byl v kuchyňce vedle vchodu do budovy instalován i automat, kde můžete koupit malá balení dalších uzenářských výrobků od stejné firmy. Koupené výrobky si studenti a zaměstnanci mohou ihned připravit přímo v místní kuchyňce, kde je k dispozici mikrovlnná trouba pro ohřev. V sortimentu automatu je i retailová varianta hot dog Steinex Expressů ve třech verzích včetně veganské, tak kdo bude mít zájem si skvělý hot dog odnést na kolej nebo domů, může si koupit zde a ohřát jej později doma v mikrovlnce.

Platba je možná pouze kartou.