Doktorandská konference studentů Pedagogické fakulty MU (25.11.2021)

8. 9. 2021 Jana Veličková

Čtvrtek 25. 11. 2021

10:00 - 15:00

RUV, Poříčí 7/9

MS Teams

Na konferenci budou prezentovat své výzkumy studenti z různých ročníků a různých doktorských studijních oborů Pedagogické fakulty Masarykovy univerzity (Didaktika cizího jazyka, Didaktika geografie, Hudební teorie a pedagogika, Jazyková a literární komunikace, Sociální pedagogika, Speciální pedagogika, Školní pedagogika, Teorie výtvarné a galerijní pedagogiky).

Bližší informace vám poskytne:

Mgr. Jana Veličková, Ph.D.

Koordinátorka aktivit (Post)doktorandské školy

e‑mail:

Institut výzkumu školního vzdělávání, PdF MU

Bez popisku

Aktivity (Post)doktorandské školy jsou podpořeny z operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání v rámci projektu ROZVOJ LIDSKÝCH ZDROJŮ A DALŠÍCH STRATEGICKÝCH OBLASTÍ PRO PODPORU VÝZKUMU NA MU (HR4MUII) CZ.02.2.69/0.0/0.0/18_054/0014703.