Až do odvolání se provoz PdF MU řídí semaforem, jehož aktuální barva je žlutá. Aktuální informace v souvislosti se šířením nákazy COVID-19 najdete zde.

Speciální den otevřených dveří 2020

Open Day se připravuje

Prožij si na vlastní kůži, jaké to je studovat na Masarykově univerzitě. Vyzkoušej klidně až tři fakulty v průběhu jednoho dne.

Učitelská profese se někdy zdá být snadná. Nenech se ošálit, opak je totiž pravdou! A když se člověk zamyslí nad tím, že ovlivňuje budoucí generace, uvědomí si, že být učitelem za to určitě stojí. Vidíš svou budoucnost v předávání znalostí dalším generacím? V tom případě by tvoje kroky měly zamířit na pedagogickou fakultu.

Během programu Open Day MUNI na pedagogické fakultě zjistíš, jak, a hlavně proč se přihlásit právě na „pajdák“, z jakých studijních programů a kombinací si u nás můžeš vybrat nebo jak se v budoucnu uplatníš. Přiblížíme i praxe jako součást studia nebo tě pozveme ke studiu v zahraničí, které ti otevře brány k dalším možnostem.

Těšit se můžeš i na oborový jarmark, kde budeš mít možnost seznámit se blíže se svým vysněným studijním programem, zjistit o něm zajímavosti a hlavně diskutovat se současnými studenty, kteří ti poradí určitě nejlíp. Jak se připravit na přijímačky nebo oborové testy, jaké předměty během studia očekávat, na co se zaměřit a připravit? To se zkrátka dozvíš jen od nich!

PROGRAM

  • Dozvíš se vše potřebné o fakultě a jak na ni
  • Jaké tě čekají možnosti praxí a výjezdů do celého světa
  • Oborový jarmark aneb studenti studentům

Přihláška na Open day na MUNI

Informace ke studiu na PdF MU (bakalářské prezenční studium)

telefon: 549 49 4864
e‑mail:

Informace ke studiu na PdF MU (kombinované bakalářské studium a navazující magisterské studium)

telefon: 549 49 3254
e‑mail:

Podejte si přihlášku

Informace o Testu studijních předpokladů, e-přihlášce, platbách za přihlášku

e‑mail: