ZŠ LABYRINTH, Žerotínovo nám. 6

WEB

Mgr. Pavlína Loňková

Vystudovala PdF OSU, než přišla do Labyrinthu, učila přes 10 let na různých typech veřejných základních škol. Ve výuce se zaměřuje na rozvoj čtenářských a pisatelských dovedností a formativní hodnocení. Ráda prácuje s neučebnicovými texty napříč předměty a když je to smysluplné, využívá v různých hodinách i práci s technologiemi.

Ve své třídě učí jen některé předměty, v dalším čase se věnuje kolegiální podpoře a práci v rozšířeném vedení školy. Praxi můžete po domluvě samozřejmě plnit ve všech předmětech.

V Labyrinthu klademe důraz na spolupráci a sdílení. Neznámkujeme, aktivně pracujeme s cíli učení, jdeme cestou Hejného matematiky a v 1. ročníku i genetické metody čtení. Na cestě k užitečnému a příjemnému prožití praxe bude výhodou Vaše zodpovědnost, vyšší míra samostatnosti a proaktivita.

E-mail: lonkova@labyrinthschool.cz

Mgr. Gabriela Oaklandová