ZŠ A MŠ CHALABALOVA 2

web MŠ

Světlana Baštová

Jmenuji se Světlana Baštová. V praxi  na mateřské škole jsem již přes 30 let. Celý život se snažím o vzdělávání, o nový přístup k práci. Ráda s dětmi zpívám, cvičím, tvořím. Snažím se do práce co nejvíce začleňovat prožitkové učení. Práce s dětmi mě stále baví a mám ji ráda. V naší školce panuje pohodové a vstřícné prostředí. Přijďte se přesvědčit. Těším se na spolupráci.

svetelko1@centrum.cz

Bohdana Nevímová

Vystudovala jsem SPgŠ. V praxi jsem 32 let. Celý  profesní  život se snažím zdokonalovat ve své práci. Nejraději s dětmi zpívám, tančím, vymýšlím výlety a zajímavé vycházky. Největší důraz kladu na prožitkové učení, protože ze zkušeností vím, že funguje nejlépe.

Práce mě baví, protože předškolní děti jsou bezelstné, upřímné a vděčné. Ráda předávám zkušenosti a naopak, ráda se nechám inspirovat studentkami. U nás najdete pohodové, inspirativní prostředí. Tak se ničeho nebojte, těším se na Vás!

E-mail: bobo6@volny.cz