This post is also available in: en

AKTUÁLNÍ OPATŘENÍ TÝKAJÍCÍ SE PRAXÍ
V DOBĚ OMEZENÍ COVID-19
najdete zde.

PREZENČNÍ STUDIUM

Organizace praxí - prezenční studenti

k organizaci praxí – předměty Učitelská praxe 1, 2 a 3

TERMÍNY
přehled všech termínů k Učitelské praxi 1, 2 a 3
(aktualizováno 28.6.2021)

KONTAKTY
S případnými dotazy k organizaci a administraci Učitelské praxe 1, 2 a 3 se obracejte na Bc. Denisu Foltovou, DiS.

Obsah praxí - prezenční studenti

POKYNY
k obsahu praxí (k předmětům Učitelská praxe 1, 2, 3 a Seminářům k učitelské praxi)

ÚKOLY K PRAXÍM
Vypadá to blbě, když tu nic není. Tak jsme sem napsali tuto větu. JN a PS

KONTAKTY
V případě dotazů k obsahové stránce Učitelské praxe 1 a Seminářů k učitelské praxi se obracejte na katedru pedagogiky (vyučující předmětu – pedagog, viz sylabus). V případě Učitelské praxe 2 a 3 se obracejte na oborovou katedru (vyučující předmětu – oborový didaktik, viz sylabus).

KOMBINOVANÉ STUDIUM

Organizace praxí - kombinovaní studenti

k organizaci praxí – předměty Učitelská praxe 1, 2 a 3

TERMÍNY
přehled všech termínů k Učitelské praxi 1, 2 a 3
(aktualizováno 28.6.2021)

UZNÁVACÍ FORMULÁŘ
S případnými dotazy k organizaci a administraci Učitelské praxe 1, 2 a 3 se obracejte na Denisu Foltovou, DiS.

Obsah praxí - kombinovaní studenti

POKYNY
k obsahu praxí (tj. k předmětům Učitelská praxe 1, 2, 3 a Reflexe praxe)

KONTAKTY
v případě dotazů k obsahové stránce Učitelské praxe 1 a Reflexe praxe se obracejte na katedru pedagogiky (vyučující předmětu – pedagog, viz sylabus). V případě Učitelské praxe 2 a 3 se obracejte na oborovou katedru (vyučující předmětu – oborový didaktik, viz sylabus).