Q2Q English

YouTube Channel

Dobrý den vám všem!

Stejně jako školáci tak i my učitelé momentálně žijeme a pracujeme v karanténě. Katedra anglického jazyka a literatury Pedagogické fakulty Masarykovy univerzity v Brně proto vytvořila výuková videa na procvičování angličtiny, která budeme pravidelně uveřejňovat na tomto kanále.

Tato videa jsou primárně určena žákům prvního a druhého stupně základních škol a jejich rodičům. Jako zdroj inspirace však mohou posloužit také učitelům a našim studentům.

Jsme si samozřejmě vědomi toho, že materiálů pro výuku angličtiny je na internetu opravdu hodně a učitelé svým žákům posílají další a další. Chtěli bychom proto nabídnout něco trochu více osobního, dárek pro vás, který jsme se špetkou anglického humoru nazvali Q2Q English. Q je zkratka anglického slovo QUARANTINE, což znamená karanténa. Vysíláme "from Q to Q, from quarantine to quarantine", tedy z naší karantény do vaší karantény.

HAVE FUN & ENJOY! Your Q2Q English :)