Aktuální informace v souvislosti se šířením nákazy COVID-19 najdete zde.

OOO = oslovit – oslavit – ocenit

Dobrovolníci v době koronavirové, milé studentky a studenti,

dovolte mi, abychom Vám alespoň touto cestou poděkovali za dobrovolnickou práci, kterou jste mnozí z Vás odvedli v době, kdy to druzí nejvíce potřebovali.

Když jsme hledali první dobrovolníky na hlídání dětí zdravotníků Fakultní nemocnice Brno, dostali jsme v několika hodinách nabídku od desítek z Vás, a když jsme o pár dní později otevřeli dobrovolnické centrum MUNI pomáhá, registrovaly se stovky zájemců. Již několikrát jsme se osobně přesvědčili, že studenti vždy zasáhnou v ten pravý okamžik, ať už v době společenských a politických revolucí, nebo vždy když je to potřeba. Jste čistým svědomím naší společnosti a moc Vám děkujeme za veškerou dobrovolnou práci.

Také MŠMT chce ocenit práci nejlepších z Vás a vyhlásilo možnost navrhovat dobrovolníky k ocenění. Sběr těchto návrhů organizuje MU. Tuto soutěž v dobrovolnictví mohou vyhrát jen někteří, každý však měl jiné podmínky a možnosti. Na fakultě jsme se proto rozhodli oslovit, oslavit a ocenit všechny, kteří pomáhali. Bohužel neznáme jména všech dobrovolníků a tak, pokud víte o svém spolužákovi či spolužačce, prosím, zaregistrujte je do této příležitostné databáze na stránce: https://www.ped.muni.cz/o-nas/soucasnost-fakulty/uspechy-a-oceneni/oceneni-dobrovolniku (stačí jen jméno, kontaktní mail a popis onoho dobrého skutku – dobrovolnické práce), abychom je nejen mohli dále navrhnout na ocenění, ale zejména se s nimi všemi setkat na podzimním setkání dobrovolníků. O návrhy prosíme nejpozději do 22. června.

OOO – 2020

Těšíme se na setkání s Vámi a přejeme úspěšné zakončení semestru nebo celého studia.

Jiří Němec, děkan PdF MU
Mgr. Zuzana Szabó Lenhartová, předsedkyně Studentské komory Akademického senátu PdF MU

Varování

Formulář je momentálně uzavřený

Případné dotazy k tomuto ocenění směřujte na info@ped.muni.cz.