Dramatická výchova pro děti se speciálními potřebami
v kontextu RVP ZV, rok výzkumu 2009

Jak se k nám dostanete?

Můžete využít tohoto miniprůvodce...

Brněnské nádraží a autobusová stanice Grand hotel › PdF MU...

Z hlavního nádrží tramvaj č. 8 směr Osová, Starý Lískovec, lístek 10,- Kč na deset minut, nástup na stanici Hlavní nádraží - výstup na stanici Křídlovická.

Ze zastávky cca 5 min. chůze kolem haly Rondo po ulici Poříčí.

mapka níže

 

Autobusové nádraží Zvonařka › PdF MU...

Nástup na autobus č. 84 na stanici Autobusové nádraží - výstup na další stanici Křídlovická. Lístek 10,- Kč na deset minut.

Chůze cca 2 min. po směru jízdy po ulici Poříčí.

Brno map

 

Letiště Praha › Brno

Autobusem:

Z letiště Ruzyně, bus č. 254, 119 (jezdí od 5 – 24 hod. každých 20 min., lístek - 20,- Kč na 90 min. v automatu nebo prodejnách tisku, velké zavazadlo další poloviční lístek) – výstup na zast. Dejvická (konečná) – přestup na metro (podzemní dráha, provoz 5 – 24 hod.) metro A - výstup na stanici Muzeum, přestup na metro C, směr Letňany - výstup na stanici Florenc. Na stanici
Florenc je hlavní autonusové nádraží. Cesta do Brna trvá kolem 2 hodin a 30 minut

Vlakem:

Z letiště Ruzyně, bus č. 254, 119 (jezdí od 5 – 24 hod. každých 20 min., lístek - 20,- Kč na 90 min. v automatu nebo prodejnách tisku, velké zavazadlo další poloviční lístek) – výstup na zast. Dejvická (konečná) – přestup na metro (podzemní dráha, provoz 5 – 24 hod.) metro A - výstup na stanici Muzeum, přestup na metro C, směr Letňany - výstup na stanici Hlavní nádraží.
Vlak jede do Brna cca 3,5 hod.

 

Letiště Bratislava › Brno

Vlakem:

Z letiště R.M.Štefánika, bus č. 61 (jezdí od 5-23 hod. každých 20 min.) směr Hlavná stanica – výstup na stanici Hlavná stanica. Vlak do Brna jezdi cca každé 2 hod. Cesta trvá cca 1 hod. a 30 min.

www.jizdnirady.cz

Autobusem:

Z letiště R.M.Štefánika, bus č. 61 (jezdí od 5-23 hod. Každých 20 min.) směr – Hlavná stanice – výstup na stanici Zimný štadión, přestup na autobus č. 78, směr Petržalka, Muchovo namestie – výstup na stanici Mlynské Nivy = autobusová stanice. Autobus do Brna jede cca každou hodinu

www.jizdnirady.cz

mapka bratislavské mhd