MASARYKOVA UNIVERZITA Průvodní list k přijaté faktuře - INVESTIČNÍ Dodavatel Č.dokladu v EIS Magion IČO / DIČ Datum vystavení DUZP Datum splatnosVariabilní symbol Objednávky Popis Částka celkem s DPH Převzetí dokladu na EO HS Datum vyhot. příkazu k úhradě Zaúčtoval + kontrola jméno datum podpis Popis TZ majetku - invent. č. zakázka Kontrola věcn jméno datum podpis podzakázka pracoviště Příkazce oper jméno datum podpis činnost fakult.účet Hlavní účetní jméno datum podpis Kč Popis zakázka Kontrola věcn jméno datum podpis podzakázka pracoviště Příkazce oper jméno datum podpis činnost fakult.účet Hlavní účetní jméno datum podpis Kč Popis zakázka Kontrola věcn jméno datum podpis podzakázka pracoviště Příkazce oper jméno datum podpis činnost fakult.účet Hlavní účetní jméno datum podpis Kč Poznámky: Příloha č. ….. k průvodnímu listu k přijaté faktuře - INVESTIČNÍ Č.dokladu v EIS MAGION Popis zakázka Kontrola věcn jméno datum podpis podzakázka pracoviště Příkazce oper jméno datum podpis činnost fakult.účet Hlavní účetní jméno datum podpis Kč Popis zakázka Kontrola věcn jméno datum podpis podzakázka pracoviště Příkazce oper jméno datum podpis činnost fakult.účet Hlavní účetní jméno datum podpis Kč Popis zakázka Kontrola věcn jméno datum podpis podzakázka pracoviště Příkazce oper jméno datum podpis činnost fakult.účet Hlavní účetní jméno datum podpis Kč Popis zakázka Kontrola věcn jméno datum podpis podzakázka pracoviště Příkazce oper jméno datum podpis činnost fakult.účet Hlavní účetní jméno datum podpis Kč Popis zakázka Kontrola věcn jméno datum podpis podzakázka pracoviště Příkazce oper jméno datum podpis činnost fakult.účet Hlavní účetní jméno datum podpis Kč Poznámky: