Úvodní informace

Vážené kolegyně a vážení kolegové,

na této stránce najdete všechny příspěvky z XI. konference ČAPV, která se konala 10.-11. září 2003 na Pedagogické fakultě Masarykovy univerzity (pokud byly přípravnému výboru dodány včas).

  

1. Klikněte na tlačítko "přehled sekcí" ve vedlejším okně a objeví se nová sestava tlačítek pro volbu sekce, (podržíte-li chvíli kurzor na tlačítku připomene se Vám název sekce). Do širšího výběru (k původní sestavě tlačítek) se vrátíte kliknutím na světlemodré tlačítko "zpět".

2. V úvodním seznamu vyhledejte referát (jsou řazeny abecedně podle jména autora) a odklikněte ikonku před názvem příspěvku . Pokud před názvem příspěvku tato ikonka chybí, pak autor(ka) nedodal(a) příspěvek do uzávěrky tohoto elektronického sborníku. Pro informaci jsme zde však avizovaný příspěvek ponechali, aby případný zájemce o určité téma věděl, na koho se obrátit. Dále již, prosím, respektujte ovládání uvnitř programu Adobe reader, protože všechny příspěvky byly převedeny do tohoto formátu.

 

Připomínáme ještě, že dokonale budete moci prezentaci využít, nastavíte-li si na Vašem PC rozlišení 1024x768 pixelů.

(klikněte pravým tlačíkem myši na plochu a v interaktivním menu klikněte na "VLASTNOSTI", pak na "NASTAVENÍ" a poté nastavíte dle obrázku:

Doporučujeme rovněž  stisknout funkční klávesu F11 (zvláště u menších obrazovek monitoru lépe využijete jejich plochu)

 

Budete-li potřebovat radu při problémech s prezentací, stiskněte následující tlačítko a formulujte, prosím, svůj dotaz

(tato adresa platí i pro připomínky ke zpracování CD)

prezentaci zpracoval:

 

 

 

 

Citace příspěvků z konference ČAPV:

 

Citace elektronické části sborníku jako celku:

Sociální a kulturní souvislosti výchovy a vzdělávání : 11. výroční mezinárodní  konference ČAPV : Sborník referátů [CD-ROM]. Brno : Masarykova univerzita, Pedagogická fakulta, 2003. 

 

Příklad:

KRAUS, B. Sociokulturní souvislosti v "polistopadové" pedagogice. In Sociální a kulturní souvislosti výchovy a vzdělávání : 11. výroční mezinárodní  konference ČAPV : Sborník referátů [CD-ROM]. Brno : Masarykova univerzita, Pedagogická fakulta, 2003.