Jak na celoživotní vzdělávání na PED MUNI (online kurz pro uchazeče o studium CŽV)

• 20. června 2023
  • Online
  • Registrace na akci
    Událost již proběhla

Jak na celoživotní vzdělávání na PED MUNI

(online kurz pro uchazeče o studium CŽV)

Celoživotní vzdělávání se stává stále důležitějším prvkem ve světě rychle se měnících profesních a technologických trendů. Naše fakulta má s celoživotním vzděláváním dlouhodobé zkušenosti a zpětnou vazbu od tisíců našich absolventů, která nám pomáhá celoživotní vzdělávání neustále rozvíjet. Ať už jste absolventem střední školy, profesionálem hledajícím další odborný rozvoj nebo jednoduše vášnivým učitelem, naše studijní programy jsou připraveny poskytnout vám kvalitní vzdělání a připravit vás na výzvy moderního vzdělávání.

Abyste si vybrali správný studijní program a získali všechny potřebné informace o příjímacím řízení, nachystali jsme vám online kurz, ve kterém se během necelých dvou hodin dozvíte všechno podstatné.

Kurz je zdarma, ale z důvodu omezené kapacity je potřeba se na něj přihlásit. Odkaz na online přenos bude registrovaným účastníkům odeslán nejpozději tři dny předem.

Délka kurzu je cca 90 minut.

Obsah:
  1. Studium na MUNI PED prakticky (kde, kdy a jak)
  2. Výběr studijního programu
  3. Jak se přihlásit