ROZVRHY KONZULTACÍ STUDIJNÍCH PROGRAMŮ PROJEKTU

JARO 2007

Rozvrh konzultací dvouletého DOPLŇUJÍCÍHO studia speciální pedagogiky pro středoškolské pedagogické pracovníky (2. ročník, 4. semestr)

Rozvrh konzultací dvouletého ROZŠIŘUJÍCÍHO studia speciální pedagogiky pro vysokoškolské pedagogické pracovníky (2. ročník, 4. semestr) (.doc)

Rovzr konzultací dvouletého programu KOMUNIKAČNÍ TECHNIKY u osob s narušenou komunikační schopností (2 ročník, 3. a 4. semestr)

PODZIM 2006

Rozvrh konzultací dvouletého DOPLŇUJÍCÍHO studia speciální pedagogiky pro středoškolské pedagogické pracovníky  (2. ročník, 3. semestr) (.doc)

Rozvrh konzultací dvouletého ROZŠIŘUJÍCÍHO studia speciální pedagogiky pro vysokoškolské pedagogické pracovníky (2. ročník, 3. semestr) (.doc)

Rozvrh konzultací dvouletého programuKOMUNIKAČNÍ TECHNIKY u osob s narušenou komunikační schopností (1 ročník, 1. a 2. semestr) (.doc)

JARO 2006

Rozvrh konzultací dvouletého DOPLŇUJÍCÍHO studia speciální pedagogiky pro středoškolské pedagogické pracovníky (1. ročník, 1. a 2. semestr)

Rozvrh konzultací dvouletého ROZŠIŘUJÍCÍHO studia speciální pedagogiky pro vysokoškolské pedagogické pracovníky (1. ročník, 2. semestr)

PODZIM 2005

Rozvrh konzultací dvouletého ROZŠIŘUJÍCÍHO studia speciální pedagogiky pro vysokoškolské pedagogické pracovníky (1. ročník, 1. semestr)

TENTO PROJEKT JE SPOLUFINANCOVÁN EVROPSKÝM SOCIÁLNÍM FONDEM A STÁTNÍM ROZPOČTEM ČR.

Verze pro tisk