Erasmus+ - Přihlašování do Erasmu na 2016/2017 2. kolo

Vážené studentky, vážení studenti,
v současné době probíhá opět přihlašování na Erasmus pobyt. Na stránkách Katedry speciální pedagogiky najdete naše partnerské univerzity (Finsko, Francie, Německo, Polsko, Slovinsko, Švédsko, Turecko). Délka pobytu na jednotlivých univerzitách, která je u nich uvedena, je maximální, je možné vyjet i na kratší dobu (min. 3 měsíce) či pobyt prodloužit.

POZOR ZMĚNA! Pokud jste v bakalářském studiu už jednou na Erasmus vyjeli, můžete se nyní přihlásit i v magisterském a poté i v doktorském studiu (včetně studia kombinovaného). V každém studijním cyklu nyní můžete jednou vyjet na zahraniční pobyt (3-12 měsíců).

Přihlašování probíhá
nově elektronicky na této stránce: https://isois.ois.muni.cz/public/application-outgoing/
Najdete zde pokyny, jak postupovat a co k přihlášce přiložit. Systém je propojený s ISem, některé věci se tím pádem generují automaticky.

Přihlašovat se můžete do 24.5.2016. Poté proběhne 2. kolo výběrového řízení na základě osobních pohovorů.
Termín výběrového řízení je 25.5.2016 v 10:00 hod.
Místo: PdF, Poříčí 9, 2. patro, místnost 208

Volná místa: