•  
 

Hesla do ISu

Heslo do ISu byste měli dostat společně s UČO při zápisu do studia. Pokud jste v ISu zaveden jako student jiného oboru (nebo bývalý student) tak Vám nové heslo vydáno nebude. K přihlášení můžete použít starého hesla, pokud si ho nepamatujete zajděte za správcem a ten Vám heslo vydá (viz dotaz: Kdy a kde si mohu heslo vyzvednout? ). Přihlašovací údaje do ISu (UČO a heslo) jsou jedny pro všechna studia na MU.

 • Ztratil/zapomněl jsem heslo do ISu, co ted?
  Musíte se zastavit pro nové heslo za správcem (viz dotaz: Kdy a kde si mohu heslo vyzvednout?).
 • Proč nezasíláte hesla do IS MU mailem nebo sms?
  Přihlašovací údaje (= heslo a učo) nezasíláme mailem z bezpečnostních důvodů. Snažíme se tak předcházet zneužití Vašich osobních údajů.
 • Kdy a kde si mohu heslo vyzvednout?
  Přihlašovací údaje do IS MU si můžete vyzvednout v úředních hodinách u Blanky Španové. Pro vydání hesla je třeba, abyste prokázali svoji totožnost (platný OP nebo cestovní pas).
  Další, ale zpoplatněnou variantou je nechat si zaslat heslo doporučeně poštou na adresu. Vše o této možnosti najdete v Obchodním centru MU.
  Účastníci CŽV kontaktují pro získání hesla paní Michaelu Daňkovou (mdankova@ped.muni.cz, kl.: 5423).
 • Jaký je rozdíl mezi primárním a sekundárním heslem?
  Primární heslo slouží k přihlášení do IS MU.
  Sekundární heslo slouží k přihlášní na wifi a na moodlinku.
 • Kdo mi vydá sekundární heslo?
  Sekundární heslo si v ISu nastavíte sami, klikejte: na levé liště v ISu Systém --> Změna hesla --> Změna sekundárního hesla. Studijní oddělení sekundární hesla nevydává.