Katedra výtvarné výchovy Pedagogické fakulty

ke stažení

KDY : čtvrtek 11. prosince a pondělí 15. prosince 2014, vstupné zdarma
DOPRAVA :
  např. tramvají 11 z Mendlova náměstí směr Lesná; na zastávce Tomanova staví také tramvaj x9, poté půjdeme společně k vile Tugendhat (cca 5 minut)
SRAZ:
sraz 11. 12. i 15. 12. ve 12.30 h na tramvajové zastávce Tomanova
PROGRAM: návštěva 1. nadzemního podlaží (tzv. technické patro): prohlídka stálé expozice vily Tugendhat (architekt, majitelé, stavba) a aktuální výstavy věnované sídlišti Weissenhof ve Stuttgartu v Německu (LINK...), a zahrady vily Tugendhat (za plotem se právě obnovují zahradní domek a vila Löw-Beer, které budou později přístupné z ulice Drobného)
Závěr exkurze: cca 13.20 h

Více informací v dokumentech ke stažení.

Kdo se zúčastníte, přihlaste se do čtvrtka 11. prosince 2014 do 9.30 h (v případě účasti ve čtvrtek) nebo do pondělí 15. prosince 2014 do 9.30 h (v případě účasti v pondělí) na e-mailovou adresu alicestuchlikova@mail.muni.cz.
dr. Alice Stuchlíková

Mapa stránekHomepage >   Studijní informace >   Odborná exkurze do vily Tugendhat

e-galerie
Eliška HrubáBlank Poster / Surreal – Mistake – Grid – Record / výstupy z předmětu Grafický design, 3. semestr, 2020