Nabídka zaměstnání na PdF MU

Nabídka zaměstnání MU, PdF

Aktuální volné pracovní pozice Pedagogické fakulty Masarykovy univerzity:

Organizační referent / organizační referentka pro Centrum celoživotního vzdělávání (úvazek 0,5)

Uzávěrka přihlášek:30. 11. 2017
Termín nástupu:01.01.2018

Tajemnice Pedagogické fakulty Masarykovy univerzity vypisuje výběrové řízení na obsazení místa

Organizační referent / organizační referentka pro Centrum celoživotního vzdělávání na Pedagogické fakultě Masarykovy univerzity

Jaká bude Vaše práce?

• administrativní zajištění osobních spisů účastníků a studijní evidence, vyřizování různých žádostí, zápisy, práce se spisovou službou Úřadovna IS MU, Magion,

• poskytování služby poradenství, přijímací řízení, tvorba katalogů předmětů,

• provádění kontrol plateb a splnění podmínek v průběhu studia, zpracování podkladů do Obchodního centra MU, statistické výkazy,

•  komplexní organizace a zajištění závěrečných zkoušek, archivace a spisová služba,

• zpracování nabídky kurzů a zveřejnění na webu, aktivní oslovování a vyhledávání škol a školských zařízení, firem a široké veřejnosti, vedení databáze kontaktů.

Co od Vás očekáváme?

• výborné komunikační a organizační schopnosti, pečlivost, samostatnost, aktivní přístup k řešení problémů, zájem a schopnost osvojovat si nové znalosti.

Jaké jsou naše požadavky?

• ukončené vysokoškolské vzdělání magisterského stupně,

• orientace v související legislativě (zákon o pedagogických pracovnících), orientace v problematice veřejných škol,

• anglický jazyk na komunikativní úrovni slovem i písmem,

• pokročilá znalost MS Office (Word, Excel, PowerPoint), schopnost práce v grafických editorech.

Výhodou

• praxe v oblasti vzdělávání,

• znalost Informačního systému MU,

• zkušenosti v oblasti dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků.

Co Vám můžeme nabídnout?

• zaměstnání v prestižní instituci,

• kurzy pro zaměstnance a možnost osobního růstu,

• zaměstnanecké výhody (6 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, možnost bezplatně využívat knihovny univerzity).

Nástup: 1. 1. 2018

Úvazek: 0,5

Motivační dopis doložený životopisem a doklady o vzdělání (bez notářského ověření) zasílejte do 30. 11. 2017 formou e-přihlášky.

Odborný asistent / odborná asistentka pro Katedru speciální pedagogiky (úvazek 1,0)

Uzávěrka přihlášek:3. 12. 2017
Termín nástupu:01.01.2018

Děkan Pedagogické fakulty Masarykovy univerzity vypisuje v souladu s § 77 zákona č. 111/98 Sb. výběrové řízení na obsazení pracovního místa odborný asistent / odborná asistentka pro Katedru speciální pedagogiky (úvazek 1,0).

Požadavky:

• Ph.D. ve speciální pedagogice nebo příbuzném oboru (absolvování DSP v programu Speciální pedagogika mimo fakulty MU),
  • aktivní znalost anglického jazyka,
  • schopnost vést vybrané předměty z oboru speciální pedagogika v anglickém jazyce ve studijních programech Speciální pedagogiky na úrovni bakalářské, magisterské a doktorské, ev. navrhnout další předměty,
  • vykazovat vlastní výzkumné aktivity v oblasti speciální pedagogiky, publikační výstupy v rámci renomovaných odborných periodik,
  • prokázat zkušenost s grantovou činností na úrovni řešitele a spoluřešitele výzkumných projektů.

Podklady k výběrovému řízení:

• životopis,
  • informace o dosažených vědeckých výsledcích (například publikační činnost, realizované vědecké projekty a podobně),
  • informace o předchozí pedagogické praxi,
  • informace o mezinárodní spolupráci v rámci daného oboru, členství v odborných grémiích a podobně,
  • informace o oceněních získaných v rámci odborné komunity,
  • plán vědecké, výzkumné a pedagogické činnosti a plán kvalifikačního růstu pro období následujících 3 let.

Přihlášky s požadovanými dokumenty, doklady o vzdělání (bez notářského ověření) zasílejte do 03.12.2017 formou e-přihlášky (viz níže).